Įvairūs Siurbliai

Vandens siurbliai yra skirti vandens siurbimui iš įvairių vandens telkinių. Vandens tiekimui į namus iš šulinių ar paviršinių vandens telkinių, kai vandens gylis nuo žemės paviršiaus iki vandens paviršiaus neviršija 8 m, dažniausiai naudojami išcentriniai sausai statomi vandens siurbliai arba automatinės vandens tiekimo sistemos ( liaudyje vadinami hidroforais), kurias sudaro vandens siurblys su slėgio baku. Vandens siurbliai skirti ne tik perpompuoti švarų geriamąjį vandenį, bet ir purviną, dumblu ar fekalijomis užterštą vandenį. Kad vandens siurbimas iš konkretaus jo šaltinio būtų tvarus, reikia, kad siurblių sprendimai būtų ekonomiški, nekeltų didelių rūpesčių ir optimaliai vartotų energiją. 


Hidroforai (automatinė vandens tiekimo sistema) yra įrengiami gyvenamuose patalpose ar kitose patalpose, kuriose žiemos metu oro temperatūra yra aukščiau 0 °C. Šios sistemos skirtos tiekti švarų vandenį iš vandens telkinių, kai vandens gylis nuo žemės paviršiaus iki vandens paviršiaus neviršija 8 m. Cirkuliaciniai siurbliai naudojami gyvenamųjų namų, biurų, gamyklų, viešbučių ir kitų pastatų šildymo sistemose. Cirkuliaciniai siurbliai gali būti naudojami visose standartinėse šilumos tiekimo sistemose - radiatorinėse ir šildomų grindų sistemose.Drenažiniai siurbliai – skirti išsiurbti nešvarų vandenį su smėlio, dumblo priemaišomis, lapais, spygliais, medžio atplaišomis bei kitomis smulkiomis šiukšlėmis. Svarbiausia drenažo siurblio paskirtis – išsiurbti nešvarų vandenį iš rūsio bei kitų panašių vietų, kur jis kaupiasi.


Giluminiai vandens siurbliai skirti švaraus vandens su labai nedideliu priemaišų kiekiu pakėlimui iš vandens gręžinių ar šulinių. Giluminis siurblys - tai variklis sujungtas su turbina. Varikliui sukant turbiną, vanduo paduodamas į vandens tiekimo sistemą.Fekaliniai siurbliai – skirti ištraukti nešvarų vandenį iš kanalizacijos su dumblo ar smėlio priemaišomis, lapais, spygliais, medžio atplaišomis bei kitomis smulkiomis šiukšlėmis. Toks siurblys lengvai susidoros su labai užterštu rūsio ar griovio.

Benzininiai ar dyzeliniai vandens siurbliai puikiai tinka švaraus ir nešvaraus vandens iš apsemtų laukų, pievų, griovių išsiurbimui, bei gaisro gesinimui. Varomi 4-keturtakšio oru aušinamo benzininiu ar dyzeliniu varikliu.Fontaniniai vandens siurbliai – dar kitaip vadinami dekoratyvinių tvenkinių vandens siurbliais. Fontanai ne tik papuošia jūsų vandens telkinį (ežerą, tvenkinį), bet ir neleis pažaliuoti vandeniui (padidina deguonies kiekį vandenyje, o deguonis stabdo dumblėjimą).Siurbliai baseinui - skirti naudoti lauko ir vidaus nedidelio tūrio baseinų, masažinių vonių, fontanų, eko. baseinų, dekoratyvinių tvenkinių vandens cirkuliavimui ir filtravimui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą