Fekalinio Siurblio Parinkimas Montavimas

Fekaliniai siurbliai yra skirstomi į panardinamus, pusiau panardinamus ir sausai pastatomus. Panardinami, pusiau panardinami tiek sausai pastatomi fekaliniai nuotekų siurbliai skirti stipriai užterštam vandeniui, fekalinėms nuotekoms, gruntinių vandenų su dumblu ir smėliu pumpavimui, o taip pat drenavimui ir purvo nusiurbimui.
Fekaliniai siurbliai su smulkintuvu kainos

Fekalinio siurblio montavimas


Panardinami fekaliniai siurbliai su smulkintuvu yra pilnai panardinami į perpumpuojamą skystį. Šio tipo siurbliai montuojami rezervuaro dugne ir yra nuleidžiami troso arba lyno pagalba. Fekaliniai siurbliai rezervuaruose yra pastatomi ant dugno, dėl to siurblys apatinėje dalyje turi specialias kojeles ar iš metalinio rėmo padarytą padą. Kitas pastatymo būdas - automatinė jungtis. Dėl to rezervuaro dugne yra pritvirtinamas metalinis padas - alkūnė. Prie jos yra jungiamas išmetimo vamzdis ir siurblio nuleidimo kreipiančiosios. Kreipiančiųjų pagalba siurblys yra nuleidžiamas į dugną, kur jis automatiškai susijungia su išmetimo vamzdžiu. Tai labai paplitęs ir populiarus panardinamų fekalinių siurblių montavimo būdas, nes norint pakelti ir vėl nuleisti siurblį, bei prijungti jį prie vamzdyno, nereikia ištuštinti rezervuaro.
Panardinami fekaliniai siurbliai yra komplektuojami su skysčio lygio plūdėmis. Jų pagalba siurblys dirba pilnai automatiniu režimu, be jokios žmogaus kontrolės.
Panardinami nuotekų siurbliai pasižymi tyliu darbu, bei maža vibracija, todėl juos galima montuoti šalia gyvenamųjų pastatų arba net juose.

Fekaliniai siurbliai, nuotekų siurbliai


Pusiau panardinami fekaliniai siurbliai yra montuojami ant plūduro arba ant stacionarios montažinės aikštelės rezervuaro viršuje. Iš esmės šio tipo siurbliai labai panašūs į paviršinio tipo siurblius, tik juose viršutinė dalis su varikliu yra montuojama „sausai“, o į skystį įleidžiama tik apatinė siurblio dalis, kurioje dažniausiai randasi darbo ratas. Šie siurbliai yra vertikalūs.

Paviršiniai fekaliniai siurbliai montuojami nuotekų rezervuarų viršuje ir netoli jų, dažniausiai ant krašto. Į pačią talpą yra nuleižiamas įsiurbimo vamzdis. Pagal konstrukciją paviršiniai nuotekų siurbliai yra skirstomi:
• paviršiniai nuotekų siurbliai;
• paviršiniai savisiurbiai nuotekų siurbliai.
Prieš pradedant naudoti paviršinius fekalinius siurblius, būtina užpildyti skysčiu siurblį ir įsiurbimo vamzdyną, t.y. „nuorinti“ jį. Tai padarius tokio tipo siurbliai gali pasisiurbti skysčius iš 7-8m gylio. Tokių siurblių trūkumas yra tas, kad „nusiorinus“ įsiurbimo vamzdynui jį reikia vėl užpildyti, kitaip siurblys nepumpuos.

Savisiurbiai fekaliniai siurbliai šio trūkumo neturi. Šių siurblių konstrukcija yra tokia, kad įsiurbimo anga yra viršutinėje korpuso dalyje. Tai padaryta dėl to, kad vieną sykį užpildžius siurblį skysčiu, jis jame lieka. Skystis siurblio korpuse yra panaudojamas vakuumo sudarymui įsiurbimo vamzdyne, todėl jų užpildyti skysčiu nereikia. Įjungus savisiurbį siurblį, jo korpuse esantis skystis pradeda judėti ratu ir specialios korpuso konstrukcijos dėka yra sudaromas vakuumas. Traukiamas oras iš įsiurbimo vamzdyno yra pašalinamas per išmetimo angą. Kai oro įsiurbimo linijoje nebelieka siurblys pradeda veikti kaip paprastas paviršinis fekalinis siurblys.
Vienintelis šio siurblio trūkumas- esant žemai aplinkos temperatūrai, reikia išleisti skystį iš siurblio korpuso, kad jis užšalęs nesugadintų siurblio.

Siurblių darbo ratų tipai:


Siurblys su "Drainage" darbo ratu;
Siurblys su "Vortex" darbo ratu;
Siurblys su "Single channel" darbo ratu;
Siurblys su "Multicanal" darbo ratu;
Siurblys su "Grinder" darbo ratu;


Kokio tipo ir galingumo fekalinį siurblį naudojate?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą