Sukelti Slėgį Vandens Tiekimo Sistemoje

Sukelti slėgį vandens tiekimo sistemoje
Norint pakelti slėgį, vandens tiekimo sistemoje, dažniausiai naudojami išcentriniai sausai pastatomi vandens siurbliai. Šių siurblių pagalba galima pakelti slėgį sistemoje, kai jo trūksta nuosavuose namuose, daugiaaukštyje, gamybinėse patalpose. Vandens siurbliai yra įmontuojami į vandens tiekimo sistemą ir prieš siurblį yra įrengiamas atbulinis vožtuvas. Nukritus vandens slėgiui siurblys automatiškai įsijungia ir sukelia
užduotą slėgį.

Automatinis slėgio kėlimo siurblys
Automatinis slėgio kėlimo siurblys yra skirtas sukelti vandens slėgį vandens tiekimo sistemoje jei vanduo imamas iš virš čiaupų įrengtų savitakių talpų (beslėgių saulės kolektorių). Tokias sistemas galima įsirengti mobiliuose maitinimo patalpose, ar kitose patalpose kur nėra atvestas vandentiekis. Jų našumas būna panašiai apie 20 l/min. Atsukus čiaupą siurblys įsijungia automatiškai ir padidina slėgį iki 1,4 Baro.

2 komentarai:

  1. Atsakymai
    1. Anonimiškas12:21

      Vandens siurblių slėgiui sukelti kaina rinkoje prasideda apytiksliai nuo 80€. Bet koks vandens su hidroforu gali būti panaudotas, kai slėgio sukėlėjas vandens tiekimo sistemoje.

      Panaikinti