Puslapiai

Žvakės Tipo Katilai jų Privalumai ir Trūkumai

kieto kuro žvakės tipo katilai
Jei atsibodo dirbti kūriku savo namuose, tada vertėtų pasidomėti katilais, kur kuras dega nuo viršaus į apačią, kaip žvakė.
Žvakės tipo katilai pasižymi ilgo degimo trukme didelės kuro įkrovos, viena įkrova gali degti nuo 1 iki 8 parų. Degant kurui nuo viršau, kuras visiškai sudega, todėl valyti pelenus užtenka 12-15 kartų per sezoną. Žvakės tipo katile įdiegtas unikalus kietojo kuro deginimo būdas, kai dega tik 10-20 cm aukščio viršutinis kuro sluoksnis, o ne visas kuras. Tiekiamas oras į kūryklą yra pašildomas išeinančių dūmų ir nukreipiamas į degimo židinį oro skirstytuvu. Sudegus sluoksniui malkų, oro skirstytuvas leidžiasi žemyn ir visada laikosi ant degančių malkų degimo židinyje. Žvakės pečiaus galia valdoma termostatiniu oro traukos reguliatoriumi, todėl katilas visada veikia optimaliu režimu. Naudojant tokio žvakės tipo katilus sutaupomas laikas ir kuras.

Pagrindinis trūkumas - reikia priprasti prie kūrenimo cikliškumo, nes kiekvieną kartą reikia pridėti pilną kuro ir užkurti iš naujo. Taip pat formuojasi kondensatas, jei kuras nėra sausas, o jame yra apie 30% ir daugiau drėgmės.

Gal žinote daugiau šio katilo privalumų ir trūkumų? Atsiliepimai komentaruose.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą