Hidroforo Membranos Keitimas

Hidroforo membrana

Norint pakeisti hidroforo membraną pirmiausia reikia ištraukti šakutę iš elektros lizdo. Prieš išjungiant hidroforą iš elektros tinklo pasižiūrėkite į manometrą prie kokios padalos įsijungia vandens siurblys, nes reikės tada kai pūsite orą į hidroforą. Tada atsukti vandens čiaupą, kad visas vanduo išbėgtų iš hidroforo. Jei neišleisite vandens iš hidroforo, kai atsuksite flanšą vanduo išbėgs ant grindų.
Kai atsukate flančą ir išimate guminį maišą būtina sausai išvalyti bakelio vidų, nes neišvalius sausai
bako vidaus prasidės koroziją ir hidroforas surūdys ir teks keisti visą baką. Kaip sureguliuoti oro kiekį hidrofore galite pasiskaityti straipsnyje Slėgio relės reguliavimas ir pajungimas. 
24 L hidroforams yra dviejų tipų maišai. Mėlyniems Imera bakeliams membranos skylės skersmuo yra 80 mm., o visiems kitiems 90 mm. Dažniausiai šių hidroforų membranų kaina yra vienoda.
Jei hidroforo priekyje nėra flančo tokie hidroforai yra neardomi ir membranos jiems nėra keičiamos.
Hidroforo flančas

4 komentarai:

 1. Įsigijau HF-750S jo hidroforo talpa 24 litrai tai kiek turėtu atiduoti vandens iki kol vėl startuos variklis ? Jo surekuliuotas darbinis slėgis nuo 1,3 iki 3 bar.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas08:37

   Kai tvarkingai yra sureguliuotas oro slėgis bake, tai 2/3 užima oras, o guminiame maiše būna apie 1/3 vandens. Kai išbėga apie 8 L vandens, tada vėl įsijungia vandens siurblys.

   Panaikinti
  2. https://ksd-images.lt/display/products/0395/1345/4aa3b221b643dfd9dd45e1388bc266bd7a153502.jpg?h=2000&w=2000 o kodėl kitom AVTS žarna į hidrofora būna stora ?

   Panaikinti
  3. Anonimiškas10:23

   Čia matau modelis pirktas iš Senukų. Čia jau gamyba. Kai užsakovas nori pigiau, tai gamintojas deda pigesnes medžiagas. Siurblys greičiausiai pagamintas Rytų Azijoje, tik pavadintas vokišku vardu. Tai ir kitos dalys bus pagamintos ten pat. Atminkit, pigių gerų AVTS pagamintų Vakarų Europoje nebūna. Nesvarbu, kaip juos pavadina, kaina pasako viską.

   Panaikinti