Puslapiai

Vandens Siurblys su Hidroforu Tankiai Junginėjasi

Jei vandens siurblys su hidroforu ar giluminis siurblys ar šulinio siurblys pradeda tankiai junginėtis, tai bake kuriame yra vanduo trūksta oro. Tokiu atveju būtina spūstelėti slėgio inde esantį ventilių. Jei per ventilių veržiasi vanduo, vadinasi jūsų išsiplėtimo inde esantis maišas arba membrana yra suplyšusi. Maišai būna tose AVTS ( vandens siurblys su hidroforu), kuriose bako priekyje arba apačioje yra flančas ir flančą galima atsukti ir ištraukti guminį
maišą. Prieš įdėdami naują maišą būtinai išvalykite sausai bako vidų, nes prasidės korozija ir bakas surūdys. Jei hidroforo slėgio indo priekyje nėra flančo, o per ventilių bėga vanduo, reiks keisti visą baką, nes plyšo membrana ir tie bakai yra neardomi. Jei vanduo nesiveržia pro ventilių tiesiog pripūskite oro į slėgio indą. Slėgio inde oro slėgis turi būti 0,1-0,2 atmosfera mažiau, nei siurblio apatinė įsijungimo riba

Norint TEISINGAI sureguliuoti slėgį slėgio inde, būtina:
1. ištraukti AVTS (hidroforo) šakute iš elektros lizdo (Prieš ištraukiant šakutę iš elektros lizdo pasižiūrėkite į manometrą kokia yra apatinė siurblio įsijungimo riba)
2. atsukti vandens čiaupą esantį vonioje ar virtuvėje ar kitoje vietoje
3. tada automobiliniu manometru matuojame, slėgį išsiplėtimo inde
4. jei apatinė hidroforo įsijungimo riba yra 1,3 (žiūrėti į manometrą kuris yra pritvirtintas prie siurblio) atmosferos, tai išsiplėtimo inde slėgis turi būti 1,1 -1,2 atmosferos. Išsiplėtimo inde slėgis turi būti 0,1-0,2 atmosfera mažiau, nei siurblio apatinė įsijungimo riba.

1 komentaras:

  1. Anonimiškas20:42

    Pas mane yra mėlynas hidroforas, tai siurblių pardavėjas patarė prisižiūrėti hidroforą, kas 3-4 mėn ir pripūsti oro. Tai kai išgirstu, kad tankiai pradeda junginėti pripučiu. O darau viską, kaip čia pašyta ir be bėdų būna keli mėnesiai. O kas svarbiausiai jau 3 metai kaip naujo maišo pirkti nereikia.

    AtsakytiPanaikinti